خواص روغن زالو خاص به همراه آنالیز کیفیت با نام تجاری استاندارد Caleech


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ayfljlak/domains/caspianleeches.com/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1501

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ayfljlak/domains/caspianleeches.com/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1506
قوانین و مقررات
ژوئن 28, 2017
دوره تخصصی- عملی پرورش و تکثیر زالو در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان +6 دی 1396
جولای 12, 2017

خواص روغن زالو خاص به همراه آنالیز کیفیت با نام تجاری استاندارد Caleech


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ayfljlak/domains/caspianleeches.com/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1501

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ayfljlak/domains/caspianleeches.com/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1506

Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /home/ayfljlak/domains/caspianleeches.com/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214
 

اهمیت و ارزش روغن زالو

 

 خواص روغن زالو

خواص روغن زالو بسیار متعدد و فراوان بوده و از آن جایی که تولید محصول با کیفیت روغن زالو  در کشور بومی سازی شده،  شرکت دانش بنیان رشد فناورانه کاسپین توانسته تا محصول ارزشمند روغن زالوی کاسپین را  با قیمت بسیار کمتر، معادل 30% مشابه هاي خارجي آن تولید کند.

اختلالات جنسی یکی از شایع ترین مشکلات در بین افراد مختلف جوامع است. طبق آخرین تحقیقاتی که در این مورد صورت گرفته است، حدود بیست درصد از مردم در دنیا به یکی از اختلالات جنسی دچار هستند. برخی از این مسائل جنسی را می توان این گونه برشمرد: نبود میل جنسی، ارضای زودرس فرد، ناباروری یکی از زوجین و مسائل دیگر، ناتوانی های جنسی. اغلب این مشکلات به دلیل عدم توازن و تعادل در هورمون ها و مواد شیمیایی موجود در بدن افراد ایجاد می شود.

به گفته ی رئیس انجمن سلامت خانواده در ایران یکی از انواع اختلالات جنسی در بین 30 درصد از زوج ها وجود دارد. یکی از مشکلاتی که در بین 30 درصد از مردان ایرانی دیده شده است، اختلال زود انزالی می باشد که باعث مشکلات متعاقب خود نیز خواهد شد. 

خواص روغن زالو در مردان و زنان

از جمله خواص شگفت انگیز  برای حل مشکلات فوق با روغن های مرغوب زالو:

  1. یک حجيم كننده ی بسيار موثر و کارآمد در مردان می باشد.
  2. استفاده از این ماده بر روی آلت تناسلی و ماساژ آن باعث ایجاد نعوظ قوی تر می شود.
  3.   با استفاده از آن فرد افزایش قدرت، توان و کنترل جنسي را خواهد داشت.
  4. بیش از شش هزار مویرگ در عضوی که از ماساژ توسط این نوع روغن در آن استفاده شده، بازسازی و اصلاح می شوند.
  5. گردش خون را در محل مورد استفاده افزایش می دهد.
  6.  روغن زالو عروق خونی را بازسازی کرده و آن ها را اصلاح می کند.
  7. مشکلات ناباروری مردان اعم از ضعف اسپرم یا  واریکوسل، و همچنین کاهش میل جنسی را می توان از طریق استفاده مداوم از این نوع روغن ها معالجه کرد.

اهمیت و ارزش روغن زالو چیست؟

 سایر خواص روغن زالو ی کاسپین

در طب سنتی فواید بسیاری در مورد زالو درمانی و استفاده از روغن زالو برای تقویت قوای جنسی و جسمانی افراد در آثار و کتب متعدد در این حوزه ذکر شده است. به عنوان مثال در این مورد می توان به آثاری چون کتاب های ابوعلی سینا مانند قانون در طب و بخش قرابادین، کتاب مفرح القلوب از آثار حکیم ارزانی و کتاب شرح العامات اشاره کرد.

از آنجا که برای کمک به بزرگ شدن آلت تناسلی در مردان محصولات فراوان در بازار وجود دارد، مهم است که بدانیم تفاوت وجود دارد بین یک آلت تناسلی بزرگ اما شل و یک آلت تناسلی عضلانی قوی که توسط تاندون تقویت شده پشتیبانی می شود. همزمان با افزایش سن در مردان، تاندون های حمایت کننده از ساختار عضلانی شروع به تضعیف می کنند، بنابراین عملکرد جنسی و رضایت زناشویی، تضعیف می شود. ماساژ تسکین دهنده توسط آن، رگ های خونی و تاندون های تناسلی را تقویت می کند.

دستگاه ها یا سایر داروهای خوراکی که به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کنند، چند ایراد دارند اول این که این کار را به صورت موقت انجام می دهند و دوم این که در دراز مدت به شبکه گردش خون آسیب می رساند.

در ساخت این محصول باید از زالوهای دارویی اصل استفاده شود. مقدار زیادی از زالو های گران قیمت برای ایجاد این روغن های زالو استفاده می شود. در تولید این روغن از هیچ ماده ی مصنوعی استفاده نشده و کلا از گیاهان دارویی و زالو برای تهیه و تولید بهره گرفته شده است.

افزایش حجم و بزرگ و قوی شدن آلت تناسلی به وسیله این نوع از روغن نیازمند تلاش است. باید ماساژ به وسیله این نوع روغن به صورت منظم صورت گیرد. البته این کار نیاز به زمان زیادی ندارد و چند دقیقه در طی روز کافی است. در زمان ماساژ باید حتما رگ های عضو بزرگ شوند.

نتیجه استفاده از این محصول دائمی است اما به نگهداری نیز نیاز است. برخی بر این باور هستند که یک معجون جادویی وجود دارد که با استفاده از آن می توان دستاوردهای خارق العاده ای را بدون هیچ کاری به دست آورد. افراد برای زندگی روزمره خود در دوران گذشته نیاز داشتند تا از بدن خود کمک بگیرند و فعالیت های بدنی زیادی نیاز داشتند تا بتوانند خوراک و پوشاک خود را تهیه کنند و برای این کار می دانستند که عضلات قوی مورد نیاز است و باید از آن ها نگهداری کنند. حتی امروزه بدنسازان حرفه ای هم می دانند که باید با فعالیت و برنامه ی ورزشی منظم عضلات خود را حفظ کنند. بنابراین برای داشتن اندام تناسلی قوی و بزرگ نیز در طی روز باید مدت زماین را برای ماساژ آن زمان صرف نمود.

روغن زالو را امتحان کنیم

یکی دیگر از  خواص روغن زالو  برای بزرگ و حجیم شدن عضلات ورزشکاران است که در این مورد نیز بسیار موثر خوهد بود و استفاده از ماساژ روغن زالو به افراد ورزشکاری که می خواهند افزایش حجم داشته باشند توصیه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *