خرید زالو

فروش-زالو
فروش زالو
ژوئن 27, 2019
پرورش زالو
ژوئن 27, 2019

خرید زالو

خرید-زالو


خرید زالو

افرادی که قصد خرید زالو را دارند، باید با توجه به یک سری از نکات و ویژگی‌ هایی که این موجودات دارند، نسبت به خرید آن ها اقدام نمایند. به واسطه کاربردهای فراوانی که زالوها دارند، انواع مارکت های مختلف و فروشگاه های متفاوتی که با فروش این نوع از موجودات سر و کار دارند، نسبت به فروش زالو اقدام می‌ نمایند.

لذا ما در این متن قصد داریم خرید زالو و نکاتی از قبیل مزایا و انواع زالو، چگونگی خرید زالوی طبی ، نکات مهم در زمان خرید و قیمت زالو را مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه قصد خرید زالو را دارید، با ما تا پایان همراه باشید.

مزایا و انواع زالو

در ابتدا قبل از اینکه چگونگی خرید زالو را مورد بررسی قرار دهیم، باید به این نکته اشاره کنیم که زالو چه نوع مزایایی دارد و به چند دسته تقسیم می شوند. در این مورد می توان گفت در مصر باستان از انواع مختلف زالوها برای از بین بردن مشکلات مختلف مانند مشکلات دندان، عفونت ها و یا مراقبت از پوست استفاده می شده است.

 

امروزه با کشف نکات مختلف در مورد انواع زالوها، به این موضوع پی برده شده است که زالوها باعث خون رسانی به قسمت های مختلف یک زخم و جراحت ها می شوند به همین خاطر، زالو درمانی در پزشکی از بخش‌ های مختلفی بهره مند می باشد. گفتنی است زالوها برای از بین بردن لخته های خون و همچنین گردش خون بسیار منحصر به فرد عمل می کنند. همچنین زالوها را برای درمان بیماری‌ های قلبی، سرطان و دیابت، ریزش مو و… استفاده می نمایند.

همان طور که می بینید این زالوها دارای خواص بی نظیری هستند که باعث شده تا خرید زالو بالا برود و بسیاری از افراد نسبت به تهیه این زالوها اقدام نمایند. گفتنی است بسیاری از مطب های پزشکی نسبت به خرید زالوی طبی و استفاده از خواص بی نظیری که این موجودات دارند، برای بیماران خود استفاده می ‌کنند.

 

خرید زالو به منزله راه اندازی یک کسب و کار و بیزینس در حوزه رشد ، تولید و پرورش زالو روشی جدید و کاربردی است. سودحاصل ازین کار و روش ارزآوری که پرورش زالو به همراه افزایش درآمد کلان برای آحاد مردم در بر دارد قابل تامل و تفکر است. این روزها فروش زالو چه در جهت استفاده به صورت درمانی و پزشکی و چه مصارف دیگر از جمله روغن زالو رواج داشته است.

بر همین اساس مصاحبه ای پیرامون این امر، با شرکت دانش بنیان رشد فناورانه کاسپین به دعوت رسمی صدا وسیما جمهوری اسلامی ایران، صورت گرفته است که در ویدئوی زیر ملاحظه خواهید کرد.

خوشبختانه اهمیت زالو و درآمد شگفت انگیزش روزبه روز، بیشتر به گوش مسئولین ومردم میرسد، جالب است بدانید که زالویی که قیمت تمام شده آن حدود دوهزارتومان درایران است، بتوان تا۴دلار صادر کرد. امیدواریم با همت مسئولین وتلاش تولید کنندگان، مشکلات این صنعت بزودی حل شود.

با این آرزو و امید که شما هم یک صادر کننده موفق در آینده نزدیک در این زمینه باشید.

 

 

 

چگونگی خرید زالو

یکی از نکاتی که همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار می‌ گیرد، چگونگی خرید زالو می باشد. خرید این موجودات شاید برای بسیاری از افراد پیچیده باشد. لذا خرید زالوی طبی را می توان با روش های مختلفی از مارکت های مختلف که این موجودات را به افراد ارائه می ‌دهند، تهیه نمود.

در گذشته فروش زالو در عطاری ها و مشاغلی از این دست صورت می گرفت؛ اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن علم، خرید زالوها به روش های مختلف و در عین حال بسیار آسان صورت می گیرد. شما می توانید برای خرید زالوی طبی به فروشگاه های اینترنتی متناسب با فروش زالو مراجعه کرده و نسبت به خرید این زالوها اقدام نمایید.

امروزه سایت های مختلفی هستند که زالوهای خود را از طریق فضای اینترنتی و استفاده از نرم افزارهای مختلف مجازی مانند تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام و… به فروش می ‌رسانند. لذا افرادی که پرورش زالو را صورت می دهند حتما باید با این روش های فروش آشنایی داشته باشند. کافی است شما با یک سرچ در اینترنت، نسبت به خرید این زالوها اقدام نمایید. با توجه به اینکه زالو دارای خواص بی نظیری می باشد، خرید آن سخت نمی باشد و شما می توانید به راحتی با یک بررسی نسبی، نسبت به خرید زالو اقدام نمایید.

 

راهنمای خرید زالو طبی

با اینکه طب سنتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است اما در سال های اخیر با اینکه توجه بیشتری به طب سنتی معطوف شده است ، برخی از مدعیان طب سنتی با توجه به فواید و مزایای آن درباره درمان بیماری ها بزرگ نمایی می کنند که این مسئله عوارض شدیدی را برای بیماران به همراه دارد. بنابراین سودجویان بیشترین آسیب را به طب سنتی وارد می کنند.

این روزها با سواستفاده از عدم آگاهی مردم دستفروشان زالوها را در کنار خیابان می فروشند و خودشان نسخه تجویز می کنند و بیماران ناآگاه نیز اقدام به خرید زالو می کنند.

خرید زالوی طبی با این شیوه باعث می شود سلامت جامعه توسط سودجویان که از استقبال مردم نسبت به طب سنتی سوء استفاده می کنند و با تجویزهای قلابی و عجیب بیماران نا آگاه را سرکیسه می کنند به خطر بیفتد . بیماران باید به این نکته توجه داشته باشند که زالو درمانی یکی از روش های طب سنتی است که فقط در مراکز درمانی و فقط توسط متخصص طب سنتی باید انجام شود.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرورش زالوی طبی و موارد استفاده آن در طب سنتی توصیه می شود به مطلبی که پیرامون آن منتشر کردیم، مراجعه کنید.

 

تشخیص زالوی طبی و سمی

تاکنون در سراسر دنیا نژادهای گوناگونی از زالوها شناخته شده اند . همه این نژادها استفاده درمانی ندارند و بسیاری از آن ها برای بدن انسان بسیار مضر و خطرناک می باشد . بنابراین باید برای خرید زالوی طبی اطلاعات کافی داشته باشیم و از مرکز خرید زالو معتبر اقدام به خرید کنیم . حال چگونه زالوی طبی را از زالوی سمی تشخیص دهیم .

زالوهای طبی طول و رنگ و مشخصات مخصوص به خود دارند که در هنگام خرید زالوی طبی باید به این مشخصات دقت کنیم . طول این زالوها حدود 5تا 12 سانتی متر می باشد و خطوط رنگارنگی در دوطرف بدن دارند که به رنگ نارنجی یا زرد شناخته می شوند . رنگ زالوهای طبی معمولا به رنگ سبز زیتونی می باشد که این رنگ سبز گاهی تیره تر و گاهی روشن تر می باشد .

برای خرید زالوی طبی همچنین باید به این نکته توجه داشته باشیم که زالوها در آب های گل آلود سیاه رشد نکره باشند و حتما در آب های خزه دار رشد کرده باشند.

به طور کلی خرید زالوهایی با این مشخصات را می توان برای مصارف درمانی زالو استفاده کرد :

زالوهای باریک و دارای سر کوچک و شبیه دم موش ، زالوهای شبیه به ملخ های ریز ، زالوهای با رنگ زیتونی و دارای خط زرد کشیده ، زالوهای جگری رنگ یا سرخ مایل به زرد و زالوهای دارای شکم قرمز رنگ .

زالوهای سمی رنگشان تیره تر و دارای سر بزرگ هستند و تشخیص آن ها از زالوی طبی راحت است و به طور کلی مشخصات زیر را دارند :

زالوهایی که به مارماهی شبیه هستند ،زالوهایی که کرک ریز و نرم دارند ، زالوهای با خطوط لاجوردی ، زالوهای سر بزرگ و به رنگ سرمه ای و زالوهای سیاه .

در خرید زالو باید دقت داشته باشید زیرا اگر زالوهای سمی اشتباهی به جای زالوی طبی خریداری شوند نه تنها تاثیر مثبتی نداشته بلکه بسیار خطرناک هستند . زیرا زالوهای سمی بزاقی که از دهنشان ترشح می شود سمی است و اگر وارد بدن بیمار شود عواقب جبران ناپذیری دارد . خرید زالوی سمی باعث مسمومیت افراد زیادی شده است .

 

خرید زالو و روغن زالو از کجا؟

همانطور که گفتیم زالو ها با کیفیت ها و نژاد های مختلفی در بازار وجود دارند که چنانچه قصد خرید زالو برای مصارف طبی را دارید بایستی علاوه بر قیمت خرید زالو به کیفیت ان نیز توجه کرده و زالو های با کیفیت بالا را خریداری نمایید. در واقع استفاده از زالو درمانی هنگامی موثر واقع می شود که بتواند نیاز های افراد را برطرف کرده و بیماری های ایشان را تسکین بخشد، که این مورد جز با خرید زالو های با کیفیت و مرغوب حاصل نمی شود.

بنابراین خرید زالو و همچنین روغن زالو که برای تقویت توانایی جنسی مردان مفید است امروزه در فروشگاه های مختلفی عرضه می شوند، اما بایستی توجه کنید که خرید زالو باید از مراکز مجاز در سطح کشور انجام شود تا بتواند مفید واقع شده و بیماری های شما را برطرف نماید. درواقع این حیوان مفید در سایز و تعداد متفاوتی خریداری می شود که بهترین قیمت خرید زالو بسته به نژاد، تعداد و کیفیت آن متفاوت بوده و خرید عمده ی این جاندار شاید مقرون به صرفه ترین حالت برای شما باشد.

نحوه خرید زالوی سالم

مهمترین توصیه به بیماران این است که برای خرید زالوی طبی از مراکز مطمئن با مجوز قانونی پرورش و فروش زالو کمک بگیرند. مراکزی که مجوز قانونی نداشته باشند نه نظارتی روی فروش و پرورش دارند و نه فضای پرورش و نحوه فروش استاندارد است . اما مراکزی که مجوز قانونی دارند توسط بازرس ها مرتب مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفته و در تمام مراحل پرورش زالو شیوه رشد و فضای رشد زالوها مورد بررسی قرار می گیرد و فضای مناسب و استریل شده دارند .

شیوه برداشت زالو در زمان مشخص و به شیوه مناسب صورت می گیرد . مراکزی که مجوز ندارند هیچ کدام از این ارزیابی ها را نداشته و ممکن است زمان برداشت آن ها غلط باشد چون زالو باید به سن مناسبی برسد تا قابل استفاده باشد. مشتریان این مراکز معتبر بوده و در تمام مراحل پرورش تا فروش بهداشت رعایت می شود.

افرادی که نیاز به خرید زالو دارند باید تمام این نکات را رعایت کنند و مراکز فروش معتبر را پیدا کنند. معمولا افرادی که فعالیت فروش زالو در دراز مدت دارند و به صورت عمده فعالیت می کنند مطمئن تر هستند. همچنین می توانید سایت ها و کانال های معتبر فروش زالو را پیدا کنید و با تحقیق و اطمینان نسبت به خرید زالو اقدام کنید.

 

نکات مهم در زمان خرید زالو

افرادی که قصد خرید زالو را دارند، باید به یک سری از نکات در زمان خرید این موجودات توجه داشته باشند. یکی از نکاتی که همواره باید مورد توجه افراد قرار بگیرد، این است که در صورت مراجعه به سایت های اینترنتی که فروش زالو را صورت می دهند، به نشان و اعتبار اینترنتی آن توجه داشته باشند تا بتوانند بهترین زالو را با بهترین کیفیت خریداری نمایند.

لذا در هنگام خرید حتما به نوع زالویی که قصد خرید آن را دارید توجه داشته باشید. لذا زالوها دارای نمونه های مختلفی هستند که بعضاً کاربردهای متفاوتی دارند.

شما باید با در نظر گرفتن مشکلی که دارید و یا کاربردی که از این موجودات انتظار دارید، نسبت به خرید زالوی طبی اقدام نمایید. در زمان خرید زالو حتماً با استفاده از مشورت های مختلف، نسبت به خرید بهترین نوع زالو اقدام نمایید. لذا افراد مختلفی نسبت به پرورش زالو اقدام می نمایند که این موضوع باعث می ‌شود تا کیفیت هر کدام از آن ها متغیر باشد.

توصیه ما این است که در زمان خرید با توجه به اینکه قیمت زالو تفاوت چندانی ندارد، نسبت به خرید بهترین نمونه های آن ها با انجام یک بررسی عمیق، اقدام نمایید. چنانچه در یک مطب پزشکی نسبت به استفاده از انواع زالو اقدام می کنید، سعی کنید خرید زالو را به صورت عمده انجام دهید، تا قیمت خرید زالو برای شما پایین ‌تر بیاید.

 

قیمت خرید زالو

از آن جایی که زالو ها اغلب برای موارد طبی و درمانی استفاده شده و با خون افراد و بیماران سر و کار دارند، بایستی برای خرید زالو توجه ویژه نمود و از انواع با کیفیت و مرغوب آن ها خریداری کرد. در بازار مصرف امروز کشور ایران، متاسفانه به دلیل نظارت کمی که بر روی خرید و فروش زالو وجود دارد، انواع زالو ها را می توان با قیمت های مختلف و کیفیت های متفاوت خریداری نمود.

اگر چه قیمت خرید زالو در ایران نسبت به دیگر کشور ها پایین است و اغلب افرادی که اقدام به پرورش زالو می کنند، سعی در تجارت و صادرات این ارگانیسم زنده دارند تا سود بیشتری را حاصل نمایند اما بازار مصرف این جاندار مفید در ایران نیز بسیار پر رونق بوده و به همین دلیل در سال های اخیر قیمت زالو طبی نیز افزایش داشته است.

در ایران چیزی حدود 60 نوع زالو در مناطق مختلف شناخته شده است که تنها از تعداد محدودی از آن ها می توان برای موارد درمانی استفاده نمود و بسیاری از انواع آن ها سمی بوده و قابل استفاده برای مصارف پزشکی و درمانی نیستند. در میان نژاد هایی از این گونه که برای مصارف مختلف مفید می باشند نیز بسته به نوع زالو، کیفیت آن، سن، نژاد، میزان آنزیم هایی که وارد بدن می کند و دیگر موارد، برخی از گونه های این حیوانات قیمت های بیشتر و برخی دیگر با قیمت های پایین تری در بازار عرضه می گردند.

 

هدف از خرید زالو

شاید این پرسش برای شما هم پیش بیاید که هدف از خرید زالو چیست، چه کسانی زالو را خریداری می نمایند و یا بازار مصرف زالو بیشتر در چه مواردی می باشد؟

عمده خرید زالو اغلب برای مصارف پزشکی و درمان بیماری های مختلف از اگزما گرفته تا بیماری هایی نظیر  ms انجام می گیرد اما خرید زالو برای موسسات آموزشی- تحقیقاتی نیز انجام می شود.

همچنین زالو به عنوان ماده اولیه برای تولید لوازم و محصولات دارویی و آرایشی- بهداشتی نیز کاربرد دارد و بنابراین سهم بزرگی از خرید زالو نیز به این شرکت ها اختصاص می یابد. علاوه بر این، زالو ها برای ماهیگیری های آماتور و مبتدی نیز کاربرد داشته و بنابراین خرید زالو به منظور استاده در ماهیگیری نیز انجام می گیرد.

 

خرید زالو برای اهداف طبی

در زالو درمانی با اهداف طبی، زالو های زنده را طی یک جلسه به منطقه ی هدف وصل می کنند و این حیوانات خون منطقه ی مورد نظر را کشیده و با ترشح پپتید ها و پروتئین هایی، ابتدا از لخته شدن خون جلوگیری کرده و سپس گردش خون در آن منطقه ی خاص را بهبود بخشیده و یا از مرگ بافت جلوگیری می نماید. زالو ها زخم های کوچکی به شکل Y را بر جای می گذارند که معمولا پس از مدتی جای این زخم بهبود می یابد.

 

بنابراین از جمله بیماری هایی که با افزایش گردش خون به کمک زالو، می توان تا حد زیادی آن ها را بهبود بخشید عبارتند از:

 • درمان اختلالات گردش خون و بیماری های قلبی عروقی
 • فشار خون
 • رگ های واریسی
 • بواسیر
 • مشکلات پوستی
 • آرتروز (بیماری مشترک مفصلی)
 • سرطان
 • دیابت
 • میگرن
 • آترواسکلروز
 • بیماری آلزایمر
 • ناباروری
 • هپاتیت
 • سیستیت
 • سینوزیت
 • گلوکوم
 • نارسایی مزمن کلیه
 • ترمیم بعد از انواع جراحی ها به خصوص جراحی صورت (بینی، پیشانی، پستان، گونه و …)

در حقیقت زالو ها پس از آن که به محل مورد نظر خود متصل شدند، طیف وسیعی از ترکیبات فعال را ترشح کرده و وارد جریان خون فرد بیمار می نمایند تا به این طریق مشکلات او را در ناحیه ی مورد نظر برطرف نمایند.

از جمله ترکیباتی که زالو ها به داخل خون بافت هدف ترشح می کنند عبارتند از:

 1. بی حسی موضعی: این ترکیبات کمک می کند تا بیمار احساس ناراحتی زیادی نکرده، درد او کاهش یابد و زالو بتواند خون مورد نیاز خود را از بافت هدف بکشد و به این طریق جریان خون را در منطقه ی مورد نظر بهبود بخشد.
 2. گشادکننده عروق موضعی: گشاد کننده های عروق موضعی باعث می شوند تا جریان خون در ناحیه ای که زالو انداخته شده است افزایش یافته و به همین ترتیب مواد غذایی بیشتری نیز به این منطقه عرضه گردد.
 3. عوامل ضد انعقادی همچون هیرودین: در بزاق زالو ها درواقع عوامل ضد انعقاد خون نیز وجود دارد تا در هنگام تغذیه ی زالو از خون منطقه ی مورد نظر، خون لخته نشده و زالو بتواند بع راحتی خون مورد نیاز خود را بمکد.
 4. مهار کننده های تجمع پلاکتی: از جمله مهار کننده های تجمع پلاکتی می توان کالین را نام برد که مانع از تجمع و چسبیدن پلاکت ها در محل زخم می شوند. درواقع هنگامی که منطقه ای از بدن زخم می شود، تجمع پلاکت ها در محل مورد نظر باعث بند آمدن خونریزی می شود، اما کالین ترشح شده از بزاق زالو، مانع از ایجاد تجمع پلاتی در محل مورد نظر شده و باعث می شود تا زالو به راحتی بتواند تغذیه ی خود از خون انسان را انجام دهد.

 

خرید زالو آنلاین

زالو درمانی که برای سالیان طولانی کنار گذاشته شده بود و سال های سال برای درمان اغلب بیماری ها از طب جدید استفاده می شد، امروزه با اقبال فراوانی رو به رو بوده و افراد زیادی به طبیعت خود بازگشته و درمان بیماری های خود را در طبیعت می جویند. زالو درمانی علاوه بر اینکه آسان است، خطرات و عوارض جانبی بسیار کمتری نسبت به سایر روش های درمانی داشته و بنابراین به عنوان یک روش سنتی که از قرن ها پیش مورد استفاده قرار می گرفته، مفید می باشد.

 

امروزه خرید و فروش آنلاین یکی از روش های رایج برای خرید محصولات مختلف از جمله زالو می باشد که این روش خرید فوایدی نیز نسبت به سایر روش های خرید این محصول دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خرید آسان تنها با چند کلیک از هر جا و هر مکان
 • تحویل سریع زالو ها و امکان پیگیری سفارشات اینترنتی
 • تحویل به موقع و در زمان مورد نیاز زالو (تحویل زالوها بدون محدودیت زمانی و فصلی)
 • تحویل درب منزل زالو ها
 • امکان پرداخت درب منزل برای سفارشات با تعداد بالا
 • امکان دریافت خدمات پس از فروش

درواقع چنانچه قصد خرید زالو را داشته باشید می توانید به راحتی و از منزل یا محل کار خود و تنها با چند کلی، تعداد زالو های مودر نیاز خود را به صورت اینترنتی سفارش داده و آن را در سبد خرید خود ثبت نمایید تا مشاورین شرکت مورد نظر با شما تماس گرفته و پس از نهایی شدن سفارشات شما، آن ها را درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین امکان پرداخت درب منزل هزینه خرید زالو نیز از دیگر ویژگی هایی است که برای راحتی و اطمینان هر چه بیتشر مشتریان فراهم نموده ایم.

 

توجه به قیمت در زمان خرید زالو

یکی از نکاتی که همواره قبل از خرید زالو باید به آن توجه داشت، قیمت این موجودات می باشد. لذا قیمت زالو با توجه به نمونه ای که از آن خریداری می‌ شود و حجمی که نیاز دارید، می تواند متفاوت باشد. همان طور که در بالا اشاره شد، زالوها دارای نمونه های مختلفی می باشند که قیمت‌ های متفاوتی را دارند. همچنین قیمت خرید زالو با توجه به حجمی که از آن خریداری می شود، مطمئناً متفاوت می باشد.

لازم به ذکر است قیمت پایین در زمان خرید زالو، تضمین کننده کیفیت آن نمی باشد. در کل می ‌توان گفت که قیمت انواع زالو در مقابل کارایی که بر روی سلامتی افراد دارد، به هیچ وجه قابل مقایسه نخواهد بود. توجه داشته باشید که در زمان خرید زالو بیش از آن که به قیمت آن توجه داشته باشید، به کیفیت و چیزی که به شما ارائه می شود، توجه کنید تا بتوانید بهترین نمونه آن را خریداری کنید.

 

بحث پایانی خرید زالو

در پایان می توان گفت برای خرید زالو حتما به نکاتی که در متون بالا به آن اشاره شد توجه داشته باشید. لذا خرید زالو به عنوان یکی از موجوداتی که می‌ توانند، بر روی سلامتی افراد تاثیر گذار باشند، بسیار بالا باشد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد نسبت به پرورش و تکتیر انواع زالوها و فروش زالو اقدام نمایند.

گفتنی است در زمان خرید زالوی طبی باید توجه داشته باشید که بهترین نمونه های این زالوها را خریداری کنید. همان طور که گفته شد، قیمت انواع زالو تفاوت چندانی ندارد؛ اما شما می توانید با خرید بهترین نوع آن سلامتی خود را تا میلیون ها تومان افزایش دهید.

سایت ما به عنوان یکی از سایت هایی می باشد، که نسبت به بررسی چگونگی پرورش و تکثیر زالوها و آموزش این کار شما را به خوبی راهنمایی می کند. مقالات مختلفی در سایت ما موجود است. برای خرید زالو، حتما مقالات مرتبط با انواع زالوها و کاربردهای متفاوتی که آن ها دارند را مطالعه نمایید، تا در زمان خرید بتوانید با یک علم بالا و دیدی باز نسبت به خرید زالو اقدام نمایید.

ما سعی کردیم در این متن نکات مهمی که در این مورد وجود دارد را به خوبی برای بررسی کرده باشیم حالی این دست شماست که برای فروش زالوهای خود از نکات گفته شده استفاده نمایید تا به سودآوری برسید. توصیه ما این است که در زمان خرید زالوی طبی حتما به مارکتی که این موجودات درمانی را خریداری می نمایید توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین کیفیت را مورد استفاده قرار دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *