روغن زالو بر روی صورت

کوکون گذاری زالو
ژانویه 13, 2018
اولین کارگاه آموزشی تخصصی تولید زالوی طبی
فوریه 14, 2018

روغن زالو بر روی صورت

روغن زالو بر روی صورت

روغن زالو بر روی صورت

اثرات روغن زالو برای صورت در خانم ها به دلیل مواد موجود در بدن زالویی است که در تولید این روغن مورد استفاده قرار می گیرد. در آناتومی اندام های مختلف بدن، انواع بافت های استخوانی، عضلانی، چربی و .. وجود دارد که در این میان بافت های عضلانی و اسفنجی شکل قابل شکل گیری هستند. روغن زالو نیز تاثیر مستقیم خود را بر روی این نوع از بافت ها و اندام های حاوی بافت های اسفنجی و عظلانی قرار می دهد.

بافت پستان در بانوان و اندام تناسلی در آقایان از نوع بافت اسفنجی است که در تاثیر و ماساژ مستقیم پوست با روغن زالو این امکان فراهم می شود تا علاوه بر استحکام به زیبایی و افزایش حجم و… در این اندام ها کمک کند.

ماساژ صورت به وسیله این روغن باعث پر شدن و زیبایی صورت می شود. البته اگر می خواهید گونه های برجسته داشته باشید فقط ماساژ را بر روی گونه ها انجام دهید.

این روغن تهیه شده از زالو و برخی از گیاهان دارویی است و دارای فرمول و روش تهیه خاص بوده و یکی از دارو هایی است که از دیرباز در بسیاری از جوامع، قبایل، کشورها و فرهنگ ها مورد استفاده بوده است. از این رو خواص آن برای خیلی از افراد شناخته شده بوده و نیاز به توضیح ندارد. البته افرادی که در خارج از ایران زندگی می کنند برای مثال آسیای شرقی و اروپا خیلی بیشتر این ماده دارویی را می شناسند.

دلیل این موضوع هم این است که در قبایل ساکن در آسیای شرقی نسل به نسل این ماده به دلیل فواید بی شمار آن ساخته و استفاده می شده است.

چند سال قبل در ایران آن طور که باید این ماده و خواص شگفت آور آن شناخته شده نبود. اما این روزها فاصله ی افراد از طب سنتی و ایرانی از بین رفته و همه با خواص و بسیاری از روش های مختلف آشنایی دارند. این روغن نیز یکی از این روش هاست .

برای زالو، زالو درمانی و به طور خاص روغنی که از زالو تهیه می شود، خواص بیشماری وجود دارد که افزایش حجم صورت، سایز سینه و باسن برخی از آن هاست.

خواص روغن زالو بر روی صورت

این خواص که بسیار مورد توجه خانم هاست امروزه با استفاده از روش های خطرناک جراحی به دست می آید که در بسیاری موارد عوارض و هزینه های بسیاری را برای فرد به همراه دارد. البته ممکن است نتایج مطلوب را هم در پی نداشته باشد، ولی ریسک و هزینه بسیاری را نیز دارد. پس بهتر است از روش های ساده تر، ارزان تر و امتحان شده ای مانند این روغن های زالو استفاده کنیم.

بسیاری از مردان هم برای افزایش قوای جنسی و استقامت و طول اندام جنسی می توانند از این محصول استفاده کنند. به این وسیله امکان افزایش مدت زمان رابطه و نیز افزایش و تمایل میل جنسی در افراد بیشتر خواهد شد. که به بهبود روابط در بین زوجین کمک شایانی خواهد کرد.

ورزشکارانی که از داروهای خطرناک برای افزایش حجم عظله استفاده می کنند نیز می تواند این روش های خطرناک را کنار گذاشته و بدون استفاده از داروهایی که ممکن است کلیه و کبد آن ها را دچار مشکل کرده و یا حتی به عقیم شدن آن ها منجر شود، از روش های سالمی چون ماساژ با روغن زالو استفاده کنند.

این توصیه به این دلیل است که، همان طور که گفتیم دو دسته بافت تحت تاثیر روغن های زالو قرار می گیرند، بافت عضله و بافت اسفنجی. پس توصیه به استفاده از این روغن برای ورزشکاران هم از لحاظ قیمت به صرفه تر خواهد بود و هم این که در کنار حفظ سلامتی بهترین نتیجه را خواهند گرفت.

خرید اینترنتی روغن زالو

ما با استفاده از دانش روز در این حوزه و با کمک افراد متخصص و تحصیل کرده، به پرورش و تکثیر زالو های طبی و مولد پرداخته ایم. نتیجه سال ها تلاش ما امروز محصولاتی تخصصی مانند روغن استاندارد برند caleech است که در شرکت دانش بنیان رشد فناورانه کاسپین تهیه و عرضه می نماییم.

برای عرضه این محصول به شما راه های گوناگونی وجود دارد. اگر می خواهید محصولی کاملا طبیعی، تضمین شده با فرمول دقیق و قیمت مناسب را دریافت کنید می توانید از طریق لینک خرید اقدام به تهیه محصول نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *